Game Hello Neighbor Hints

1.0.0

5.0

5

Hello Neighbor'ın nasıl oynanacağını öğrenmek için en iyi ipuçları

9.5k

Bu uygulamayı oyla

Game Hello Neighbor Hints, Hello Neighbor'ın nasıl oynanacağını öğrenmenize yardımcı olabilecek, ana amacı komşunuzun evine gizlice girmek olan bir oyundur. Game Hello Neighbor Hints ile oyunun farklı aşamalarını görebilir ve hatta yeteneklerinizi geliştirme konusunda içeriden bazı ipuçları elde edebilirsiniz.

Game Hello Neighbor Hints dizaynı basittir: Uygulamayı açtığınızda oyunda ilerlemenize yardımcı olacak tüm ipuçlarını ve açıklamaları bulacağınız yedi girişten oluşan bir liste görürsünüz. Bölümlerin herhangi birine dokunduğunuzda, bir ipucu açacaksınız. Okumayı bitirdikten sonra, bilginizi genişletmeye devam etmek için 'geri' düğmesine dokunmanız ve çalışmanız için başka bir ipucu seçmeniz gerekir.

Uygulamada bulunan tavsiye, 'komşunuz eve gizlice girdiğinizi fark ederse, eve dönün ve tekrar deneyin' ve 'oyuncunun görevi komşunun evine girmek' gibidir. Görebileceğiniz gibi devrim niteliğindeki sırları bulamazsınız ancak oyunun bir açıklaması olarak hizmet eder, bu nedenle ne yapmanız gerektiğini ve neyin en iyisi olacağını biliyorsunuzdur.
Uptodown X